5 вагомих причин купити дитині смарт-годинник
Дитячі розумні годинник – ідеальний варіант для віку, коли малюк вже неможливо тримати під контролем безперервно, але він ще не став самостійним. Деякі виробники орієнтують свої моделі на вік від трьох років, але в нашій країні більш популярні рішення для 5-6 років і старше.
Крім зазначених функцій, необхідних для забезпечення безпеки, дитячі смарт-годинник «вміють» і розважати, і навіть навчати. У них завантажуються простенькі розвиваючі ігри, калькулятор, будильник, може бути передбачено підрахунок кроків і пульсу.
- Відстеження позиціонування через GPS
Діти люблять пограти, легко відволікаються і погано слідкують за часом. Тепер визначити місце розташування знову спізнився зі школи непосиди можна, запустивши програму на телефоні мами чи тата. Дитина не загубиться при виїзді на природу, його не потрібно шукати в штовханині супермаркету або вокзалу.
Деякі моделі дитячих розумних годин дозволяють відстежувати місце розташування безперервно, деякі – за запитом гаджета батьків або по натисненню кнопки. Єдиний мінус – постійне визначення геолокації буде швидше витрачати заряд батареї.
- Контроль безпечних зон
Зручна різновид попередньої функції. Після покупки, при налаштуванні вкажіть зони, в яких малюк може перебувати скільки завгодно.
Це можуть бути:
• школа;
• ігрова зона у дворі;
• територія спортивної секції;
• стандартний маршрут дороги додому.
Як тільки власник браслета перетне невидиму межу, на смартфон батьків прийде повідомлення (найчастіше, звуковий). Таку можливість складно переоцінити: тепер ніякі «добрі дяді чи тьоті з цукерками» не зможуть непомітно відвести малюка з дитячого майданчика. До речі, при знятті розумних годин з руки батьки теж отримують повідомлення.
- Вхідні та вихідні дзвінки
Ця функція вже вимагає участі самої дитини, тому найменшим доведеться пояснювати, що і як робити. Але все просто: як і на смартфоні, прийняти повідомлення можна дотиком до сенсорного екрану. Тепер відмовки «дві години не брав слухавку тому, що забув телефон у куртці» не пройдуть. Є і можливість швидко подзвонити додому. Теж за принципом смартфона.
Кількість номерів у телефонній книзі обмежена. Для вихідних це мінімум два номери, частіше – п'ять, в деяких моделях – десять. Зателефонувати на смарт-годинник дитини можуть зазвичай від 2-3 до півтора десятків номерів, в залежності від моделі. І вхідні, і вихідні контакти заздалегідь вказуються у налаштуваннях гаджета.
- Наявність кнопки «SOS»
Обычно она выносится на боковое ребро устройства, и для активации ее нужно удерживать несколько секунд подряд.
Далее сценарии различаются:
• устройство посылает звуковые уведомления на номера в списке контактов;
• гаджет самостоятельно отсылает текстовое сообщение с координатами ребенка, в дополнение к сигналу тревоги;
• если в модели не предусмотрен непрерывный мониторинг местоположения, он может включаться на время, пока работает тревожный режим. Информация, естественно, отсылается на смартфоны родителей.
- Возможность прослушивания
Эта функция не активирует экран умных часов. То есть, по ним ничего не заметно. Но звук передается в режиме реального времени, и родители могут определить, что происходит вокруг ребенка. Во многих моделях прослушивание включается автоматически, если малыш не отвечает на звонок дольше, чем позволяют настройки.
Не утихают споры об этичности такой меры. Но она незаменима в сложной ситуации – например, после тревожного сигнала. Родители могут за несколько секунд определить, действительно ребенок нуждается в помощи, или нажал кнопку случайно, либо просто шалил.
Великий вибір і дитячих, і дорослих смарт-годин ви можете знайти в нашому магазині green-price.com.ua .